3D virtuálne prehliadky vo všetkých odvetviach

 

 

 

Teraz môže každá spoločnosť využívať cenovo dostupné, rýchle a presné vizualizácie reálnych priestorov, aby sa posunula o krok vpred, zapôsobila a získala efektívnosť. Spoločnosti využívajú naše 3D virtuálne prehliadky na zefektívnenie svojich pracovných postupov, pritiahnutie väčšieho počtu klientov, zaujatie zainteresovaných strán a zníženie nákladov.

Predajte svoju nehnuteľnosť rýchlejšie a výhodnejšie s 3D prehliadkou

 

3D virtuálne prehliadky Vám umožnia ukázať kupujúcim, čo je potrebné na predaj ich domu v 21. storočí. Znížte počet zbytočných obhliadok a uprednostnite potenciálnych kupcov alebo kupujúcich, ušetrite svoj čas a náklady, pretože 3D virtuálne prehliadky dávajú návštevníkom celkový kontext. Použitie 3D virtuálnej prehliadky na trh je kľúčové pre publikum, ako sú vzdialení zákazníci a medzinárodní investori. Realitný makléri priťahujú viac motivovaných a kvalifikovaných kupcov domov tým, že poskytujú otvorený dom 24 hodín denne, ktorý je vždy pripravený na prehliadku.

%

kupujúcich používa internet k vyhľadaniu špecifickej nehnuteľnosti

%

z nich reaguje viac na inzeráty nehnuteľností s 3D prehliadkou

%

viac emailov na inzeráty predaja nehnuteľnosti s 3D prehliadkou

%

kupujúcich si najprv pozrie ponuku nehnuteľnosti na webe, až potom osloví realitného agenta

 • revolučný spôsob kupovania a predávania nehnuteľností
 • sprostredkuje pocity návštevy a predáva nehnuteľnosť rýchlejšie ako bežné médiá
 • typický dom alebo byt nasnímaný do 90 minút
 • jednoduché sociálne zdieľanie
 • zachytenie interiéru a exteriéru
 • dostupnosť 3D prehliadky je 24/7
 • schematický alebo 3D pôdorys
 • dokonalý pohľad na nehnuteľnosť z vtáčej perspektívy
 • objavovanie každého rohu v priestoroch nehnuteľnosti
 • nie je potrebný žiaden špeciálny softvér, virtuálna prehliadka sa spúšťa priamo vo Vašom prehliadači
 • DODANIE DO 48 HODÍN OD NASNÍMANIA NEHNUTEĽNOSTI

Buďte pokroková realitná kancelária

 

Získajte si svojich realitných maklérov  tak, že im poskytnete výhodu vyniknúť v dave, aby získali viac zákazok a uzavreli ďalšie obchody. Rýchlejšie uzavriete obchod poskytnutím úplných informácií o nehnuteľnosti v úžasnom on-line formáte, skrátite svoj čas  ponúknutím všetkých informácii v jedinej prehliadke. Ponúknutím pravdivých virtuálnych zážitkov pre vašu komunitu, sa posuniete ďalej a získate potenciálnych zákazníkov. Získajte dobrú povesť ako sprostredkovateľ technického pokroku.

Cestovanie, pohostinstvá, podujatia, reštaurácie, komerčné priestory, maloobchodné predajne, kultúrne priestory, hotely, apartmány, rekreačné ubytovanie a omnoho viac

Rýchlejšie rezervácie

šťastnejší hostia

Dajte návštevníkom skutočný pocit zážitku ešte predtým, než dorazia. Pri zabezpečovaní vzdialeného publika umožňujú 3D virtuálne prehliadky, aby vaše priestory vynikli. Majitelia a správcovia spoločností využívajú 3D virtuálne prehliadky, aby pri vyhľadávaní na internete upútali a informovali potencionálnych klientov. Poskytnite svojim hosťom úžasný 3D prehľad o vašich priestoroch pre podujatia alebo zaujmite komfortom.

Sú vytvorené z reálnych 2D a 3D údajov o vašich priestoroch a môžete do nich vložiť svoje ponuky alebo návody, rovnako ako aj fotografie a videá. Budete rýchlo rozhodovať o rezerváciách a posilníte dôveru tak, že očakávania splnia realitu tým, že im ponúknete čo najpresnejšie, najrealistickejšie virtuálne zážitky vo vašom priestore. Ak vytvárate, upravujete, spravujete alebo predávate skutočné miesta, 3D virtuálne prehliadky môžu zlepšiť spôsob, akým podnikáte.

Google Street View

 

 3D virtuálna prehliadka je riešenie pre všetky typy podnikov, pretože naša automatizácia uľahčuje rýchle zachytenie priestoru a získanie vysoko kvalitného 3D prostredia. Tento obsah je teraz možné prežívať v službe Google Maps, Google Earth alebo Street View. Publikovanie našich 3D virtuálnych prehliadok do spoločnosti Google zvýši návštevnosť Vašich priestorov a webových stránok.

Nevidíte svoje odvetvie?

3D priestory môžu byť výkonným nástrojom pre každú firmu, ktorá zahŕňa vytváranie, správu alebo analýzu reálnych miest.

Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať

Pin It on Pinterest

Share This